זוגות תמיד שואלים אותנו...

האם אתם דואגים גם לחלק הבירוקרטי של החתונה?

 

העבודה שלנו היא הרבה יותר רחבה מארגון של טקס בירוקרטי, אבל אנחנו כמובן נותנים גם את השירות של תיאום בירוקרטי ורישום, והוא ניתן כחלק מההפקה וארגון החתונה, אנחנו אפילו לא גובים עליו תשלום נוסף.

במידה ואכן רוצים שהחתונה תהיה רשומה ומוכרת בארץ, חשוב לציין שבני זוג שיש לשניהם אזרחות זרה מלבד ישראלית, יכולים להתחתן אזרחית בכל מדינה באירופה. לצערינו הרב, זוגות עם אזרחות ישראלית בלבד יכולים להתחתן אזרחית רק במדינות שלא מבקשות אישור מהמדינה להתחתן בחו"ל. בגלל שבמדינת ישראל יש מונופול של רבנות, ועד שזה לא ישתנה- זוגות שמעוניינים שמשרד הפנים יכיר בהם כזוג נשוי, צריכים להתחתן רק באותן מדינות שלא מבקשות אישור ממשרד החוץ שלנו להתחתן בחו"ל. את הלוקיישנים שאנחנו מציעים נוכל למיין יחד איתכם לפי הטקס שאותו אתם מבקשים לקיים. 

 

01

 

מה בעצם אתם עושים?

 

אנחנו מפיקים חתונות שהן הרבה יותר מיוחדות ושוות מהחתונות בארץ. נסענו ליוון לאיטליה ולקפריסין מספר פעמים כדי לחקור ולגלות את המקומות שהכי שווה להתחתן בהם. האתגר היה לאורך כל הדרך, למצוא מקומות שמרגישים בהם כמו בסוף העולם, אבל לא לוקח יותר משעתיים וחצי להגיע אליהם.

יש לנו הרבה ניסיון וידע בנוגע לאותם יעדים ואיים ולכן אנחנו מארגנים גם טיולים ופעילויות כיפיות לאורחים של החתונה. לא היה מלון שלא ישנו בו ולא היתה מסעדה או טברנה נחשבת שלא אכלנו בה. 

אנחנו כאן כדי לתת מהידע והניסיון שלנו, וללוות את הזוגות שלנו לכל אורך הדרך, החל מבחירת המקום, בחירת הספקים, התאמת הצרכים, וכמובן, תיאום בין כל מרכיבי החתונה בזמן אמת. אנחנו נעשה הכל כדי שהזוג יוכל להישען אחורה ולהתחתן בנחת. 

 

02

 

 

מה כוללות חבילות החתונה?

 

אנחנו נפגשים עם הזוגות, כדי להכיר ולהבין את הדברים שחשובים להם ושהם לא מוכנים להתפשר בהם וביחד אנחנו מתחילים לחלום! אנחנו בודקים את התקציב, מפרקים, מרכיבים מחדש, ובונים חתונה שמתאימה במיוחד לאותו זוג. מכאן אנחנו ממשיכים ללמצוא לוקיישן מטורף ללינה ולמסיבת החתונה, בניית לו"ז לסוף השבוע כולו, תיאום הסעות, מציאת קייטרינג איכותי לארוחת החתונה החגיגית, ארוחות למשך כל סוף השבוע, עיצוב הארוע לפי הטעם האישי של כל זוג, מיתוג ועיצוב גרפי של הזמנות, עיצוב לו"ז וכו'..

03

 

האם חתונה בחו"ל מתאימה לכל אחד?

 

ממש ממש לא

חתונה בחו"ל מתאימה למי שמאס בתעשיית החתונות בארץ ומבקש חתונה שתהיה טובה אליו. כלומר, לא תסתיים אחרי 4 שעות, לא תקרע לו את הכיס ותתאים סוף סוף למי שהוא ולמה שהוא באמת אוהב.  

חתונה ביוון מתאימה לזוגות שיכולים לצמצם את מספר המוזמנים שלהם מכמה מאות לכמה עשרות ולמי שרוצה להאריך את החתונה שלו מכמה שעות לשלושה ימים לפחות...

חתונה בחו"ל מתאימה למי שמעדיף לחסוך כסף על החתונה, ועל הדרך להרוויח חופשה עם החבר'ה והמשפחה ואפילו ירח דבש :)

 

04

חתונה בחו"ל נשמעת דבר יקר מאוד. האם היא באמת לעשירים בלבד?

 

לא, חתונה בחו"ל היא בהחלט לכל כיס!

אבל כמו כל חתונה, נדרש תקציב מסויים. מהו אותו תקציב אתם בטח שואלים? קשה לדעת כי  התקציב לכל חתונה נבנה לפי התאריך, מספר המוזמנים שלכם והלוקיישן שיתאים לכם. אנחנו נעזור לכם להבין מה התקציב הדרוש לכם וגם נעזור לכם לנהל אותו במהלך הדרך.

 

 

המוזמנים אשכרה יקנו כרטיס טיסה כדי להגיע לחתונה שלנו?

 

לגמרי! אפילו יותר מזה. הם רק מחכים לסיבה למסיבה.

הזוגות שלנו תמיד חוששים ממה יגידו המוזמנים... מהניסיון שלנו, 100 אחוז מהמוזמנים קונים כרטיס טיסה ומגיעים לחתונה. זאת, כי הם מבינים דבר אחד פשוט. שמעבר להוצאות כרטיס הטיסה, אין להם הוצאה אחת נוספת. הם בעצם מרוויחים חופשה מדהימה ומפנקת עם האנשים שהם הכי אוהבים בעולם, בעלות של כרטיס טיסה.

 

 

 

על איזה סדר גודל של חתונה מדובר?

 

מדובר על חתונות המיועדות לעשרות מוזמנים, החל מכ- 20 איש. יש לנו הסכמים וקשרים אישיים עם מלונות וריזורטים שיכולים לארח אפילו 200 מוזמנים. 

 

05

06

07

 

 

עם איזה ספקים אתם עובדים?

 

אנחנו עובדים גם עם ספקים מהארץ וגם עם ספקים מקומיים. יש לנו את ספקי הבית שלנו שעובדים איתנו במחירים מצויינים כי הם מאוד אוהבים לנסוע לחו"ל ולרענן את שגרת העבודה שלהם. כל מה שצריך זה לרכוש להם כרטיס טיסה, והם שלכם למשך כל סוף השבוע. 

 

08

 

 

האם אתם עוזרים גם ברכישה מרוכזת של כרטיסי הטיסה?

 

מהניסיון שלנו, עדיף שכל מוזמן ירכוש בעצמו את כרטיס הטיסה. רכישה מרוכזת אינה תורמת לעלויות נמוכות ומוזלות, אלא להיפך, היא מייקרת את עלות הכרטיסים. 

 

09

 

 

הבנתי! אז איך מתחילים?

 

קודם כל, מזל טוב!

צרו איתנו קשר, תשמעו קצת עלינו, תספרו לנו מה החלום שלכם ואנחנו מבטיחים לעשות את הכל כדי להגשים אותו! אנחנו לא מפחדים מאתגרים או מעבודה קשה. אנחנו מאוהבים בעבודה שלנו ונותנים את הכל בשביל ליצור חוויות מושלמות לזוגות ולאורחים שלהם.  

טיפ מאיתנו- כדאי להתחיל לתכנן את החתונה שלכם כמה שיותר מוקדם, אפילו כשנה מראש, כדי לוודא שכל התאריכים וחבילות החתונה זמינות ועומדות לרשותכם.

10

השירות שלנו